Sanitrade s.r.o. provozující eshop designove-radiatory.cz je dynamicky se rozvíjející obchodní společnost a jedním z předních prodejců koupelnových radiátorů, designových otopných těles, konvektorů, podlahových konvektorů a deskových radiátorů. Firma se opírá o dlouhodobé zkušenosti svých obchodních partneru a o pečlivé sledování a vyhodnocování vývoje na trhu s topnými tělesy. Spolupracujeme s těmi největšími výrobci designových radiátorů a dohlížíme tak na kvalitu a prestiž prodávaných topných těles.

 .

 

Základem úspěšného rozvoje firmy je úzká spolupráce s našimi partnery. Nejen díky kvalitě výrobků, ale také pomocí propracovanému logistickému systému zajišťujeme pro naše zákazníky 100% servis v optimálním časovém horizontu.

 

.

 

PROČ PRÁVĚ NÁS ?

Díky důvěře, se kterou se na nás naši zákazníci obracejí, můžeme tvrdit, že jsme jedním z předních českých dodavatelů koupelnových radiátorů, sálavých konvektorů, lamelových radiátorů, konvektorů s lamelovým výměníkem, podlahových konvektorů, článkových radiátorů, designových skleněných radiátorů a radiátorů z žebrových trubek.

 

.

  

 

VÝHODY NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Díky velkým odběrům můžeme našim zákazníkům nabídnout nejlepší ceny v ČR/SK
Máme obrovskou zkušenost s výrobky, které prodáváme
Při platbě předem doprava zdarma po celé ČR
Vybrané designové radiátory skladem
Široký výběr sortimentu
Krátké dodací lhůty díky propracovanému logistickému systému
Radiátory od předních výrobců s více než 40 lety zkušenosti v Evropě zajišťují kvalitní výrobky
Individuální a osobní přístup, maximální technická podpora
Rychlá odezva při výběru vhodného radiátoru
Radiátory a konvektory na míru s nejširší nabídkou designu
Vypracujeme cenovou nabídku na míru, téměř obratem 

 

 


 

Nabízíme designové radiátory vybraných a předních světových výrobců jako je:

 

 Značka ISAN reprezentuje tradičního dodavatele s více než 50 lety zkušeností, který svým klientům dodává bohatý sortiment koupelnových radiátorů, sálavých konvektorů, konvektorů s lamelovým výměníkem a lamelových radiátorů, podlahových konvektorů, článkových radiátorů a radiátorů z žebrových trubek. Špičkové, moderní technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.
 Od roku 1999 firma P.M.H. vyrábí koupelnové radiátory, které jsou v současnosti kromě České republiky exportovány do ostatních zemí EU a Kanady. Společnost klade důraz na kvalitu výroby a export svých radiátorů.
TERMA  Terma je polský výrobce koupelnových a designových radiátorů, elektrických topných prvků, technologických nástrojů a rehabilitačních zařízení.Společnost má více než 25leté zkušenosti s prodejem nejen v Polsku, ale také ve více než 40 zemích na 4 kontinentech.Terma nabízí širokou škálu funkčních a inovativních designových radiátorů a sušáků. Vyrábí také topné prvky, které zaručují vysoký tepelný komfort po celý rok.
KERMI  Pohodlí a svěžest. Společnost KERMI dodává obojí s mimořádnou kompetentností. Díky know-how a více než 40 rokům zkušeností. Maximální kvalita má ve společnosti absolutní prioritu. Vysoké nároky na kvalitu se zřetelně projevují i v designu. Design, který drží krok s dobou.
JAGA  Od svého založení v roce 1962 prožívá firma Jaga neustálý růst. Firma Jaga nenechává nic mimo svou pozornost, aby zlepšila kvalitu a ještě lépe vyhověla požadavkům trhu. Za tímto účelem disponuje podnik vlastním výzkumným a vývojovým oddělením. Vedle úsilí o vzhled výrobků hraje snaha o kvalitu ústřední roli v podnikové strategii firmy Jaga. Od prvního návrhu výrobku až k jeho dodávce se každý stejnou měrou snaží splnit očekávání zákazníka.
CORDIVARI  Výrobou designových radiátorů, vhodných do koupelen i interiérů, se CORDIVARI DESIGN zabývá již 18 let. Nová koncepce exkluzivních otopných těles Cordivari objevuje nečekané možnosti a dává této součásti vybavení místnosti nový rozměr. Umělecká plastika radiátorů, která zahřeje, se může stát nejen součástí stylového řešení celého interiéru, ale jeho určujícím faktorem.