Články související s designovýmí radiátory

 

Barevné provedení
Doba bílých nevzhledných radiátorů je minulostí!!

Dnes už téměř každý výrobce nabízí možnost vybrat si svůj radiátor v různých odstínech barvy. Standardně se nabízí barvy dle vzorníku RAL. Samozřejmě, můžete mít radiátor ve více barevných kombinací s různou strukturou povrchu či materiálu. Proto doporučujeme shlédnout u každého výrobku orientační vzorník barev a vybrat vhodnou barvu tak aby Vám ladila do místnosti. Za speciální se považuje povrchová úprava popřípadě materiál radiátoru. Jedná se o provedení nerez, chrom, popřípadě satén. Je mnoho způsobu jak vyladit Váš radiátor, který bude sdílet Vaše životy v domácnosti. Máte-li zájem o jedinečný vzhled, doporučujeme zhlédnout náš sortiment a vybrat ten pravý radiátor.


Chcete zpět litinové radiátory ?

Elegantní článkový radiátor Atol s oblými tvary profilů spojuje klasický vzhled litinových radiátorů s velkým výkonem. Oproti litinových radiátorů je nízká váha dána výrobou z ocelových článků. Díky svému elegantnímu designu jsou často umisťovány na frekventovaná místa ve veřejných budovách. Svým tvarem minimalizuje riziko úrazů a je tak vhodný do každé místnosti. Vysoké výkony radiátorů řadí tento typ mezi vyhledávané zejména pro rekonstrukce starších bytových prostor. Praktický tvar umožňuje i snadné čištění a následnou údržbu.

atoll

Velkou výhodou radiátorů ATOL je nemalé množství způsobů připojení.

Více informací ohledně připojení, možnostem radiátoru a objednání Vám rádi sdělíme ZDE.


LED radiátory u Vás doma ?
Designové radiátory přichází s moderním vylepšením. Novinkou na trhu topných těles jsou radiátory s LED osvětlením. Osobitý design otopného tělesa tak můžete podpořit podsvícením právě daného radiátoru. Nejmodernější technologie zajišťuje skvělé zpracování, kvalitu a design, který uchvátí každou osobnost v místnosti.

ISAN Variant LED
Je to designový skleněný radiátor, který lze na přání vyrobit na míru a přizpůsobit jej tak konkrétní dispozici nebo přání zákazníka. Topné těleso zdobené plechovým krytem a přídavnými bočními LED lištami.
ISAN Variant Mirror LED
Přední částí tohoto radiátoru tvoří zrcadlo. U tělesa Variant máte možnost výběru typu LED lišt: bílá nebo RGB. Těleso lze regulovat pomocí dálkového ovládání.
ISAN Variant Glass LED
Celou přední část tvoří tvrzené bezpečnostní sklo s hlubokým barevným efektem. Radiátory jsou dostupné ve 3 barevných odstínech: Cool Ice, Pure White, Pastel Yellow.
Pod displejem je umístěný kontrolní panel, sloužící k volitelnému LED osvětlení a barvy LED osvětlení, který nabízí možnost i naprostého vypnutí.
ISAN Magic Mirror LED 
Radiátor se zrcadlem, displejem a LED osvětlením. Masivní ocelový radiátor s vysokým tepelným výkonem. Přední strana radiátoru je osazena sklem. Jas a barva může být měněna dle požadavků zákazníka.
ISAN Magic Glass LED 
Radiátor s displejem a led osvětlením. Přední strana radiátoru je osazena sklem. Tloušťka zrcadla 4 mm. Displej nabízí zobrazení času, okolní teploty i ukazatele vlhkosti. Intenzitu LED osvícení lze regulovat. Na vyžádání lze doplnit nerezovým madlem.
ISAN Collom LED 
Radiátor tvaru Isan Collom se světelnými LED lištami. Komfort je snadný. Elegantní vertikální těleso, které je možno použít nejen v koupelně, ale také jako prostorový předěl topné stěny či jako plně funkční architektonický prvek z decentní a nenápadnou konstrukcí připojení do kteréhokoliv interiéru.
CORDIVARI Badge LED Control 
Radiátor s integrovaným ventilem, termostatickou hlavicí a LED pásky ve třech barevných provedeních. Badge je k dispozici ve třech různých variantách: dvou vertikálních a jedné horizontální. V nabídce možnost výběru ze 105 barev.


Veškerý sortiment LED radiátorů naleznete ZDE
 


Radiátory se zrcadlem
Kombinací zrcadla s radiátorem vzniká kouzelná jedinečnost praktického využití. Radiátor je pro Vás to pravé řešení všude, kde se hodí zrcadlo a zároveň je třeba vytopit místnost.

Designový radiátor, který plní funkčnost nejen topného tělesa. Nabízíme Vám netradiční použití zrcadla jako interiérového doplňku, který Váš domov jednak prohřeje a zároveň mu dodá nádech elegance. Jeho jedinečný vzhled a užitečnost můžete využit jak do předsíně, koupelny, ale i ložnice a dalších místností.

Radiátory můžou sloužit jako věšák či držák. K radiátorům můžete doplnit různá příslušenství. Vhodná u všech typů radiátorů od výrobce ISAN jsou například madla v nerezovém a chromovém provedení, které můžete využit k sušení ručníků. Radiátor ISAN Collom Mirror lze navíc obohatit o chromový držák, háček a trojháček.


Veškerý sortiment zrcadlových radiátorů naleznete ZDE, popřípadě Vám rádi poradíme.