• Designové radiátory
 • Kontaktujte nás
  + 420 775 872 753
  Po - Pá: 9:00 - 17:00
 • Můj profil
 • 3 ks
  za 164 782 Kč
Designové radiátory - teplo a krása vašeho domova

ISAN Topná tyč s regulátorem Rio / Rio WiFi (samostatně neprodejné)

ISAN Topná tyč s regulátorem Rio / Rio WiFi (samostatně neprodejné)
 • ISAN Topná tyč s regulátorem Rio / Rio WiFi (samostatně neprodejné)
 • ISAN Topná tyč s regulátorem Rio / Rio WiFi (samostatně neprodejné)
Elektrická topná tyč se stylovým regulátorem ISAN Rio - inovativní systém Nexus, podsvícený LCD displej, režim ECO, týdenní plánování, detekce otevřeného okna, varianta WIFI umožní ovládání regulátoru přes mobilní aplikaci
Kód produktu
O30-1S000Q01-01_CZ
EAN kód
8596438460698
Výrobce
Isan
Záruční doba
2 roky
Hmotnost
1 kg
do 1 - 2 týdnů

ISAN Topná tyč s regulátorem RIO / RIO WiFi

Nová topná tyč se systémem Nexus a regulátorem Rio je inovativním topným řešením, které nabízí širokou škálu funkcí pro efektivní a pohodlný ohřev. S podsvíceným LCD displejem je regulátor Rio uživatelsky přívětivý a umožňuje snadnou navigaci a nastavení.

Jednou z klíčových funkcí je režim ECO, který optimalizuje spotřebu energie a pomáhá vám udržet náklady na topení pod kontrolou. Tento režim využívá pokročilé algoritmy a senzory pro inteligentní řízení ohřevu a dosažení energeticky úsporného provozu.

Další funkcí je týdenní plánování, které vám umožňuje nastavit přesné časy, kdy se topná tyč má zapínat a vypínat. Tímto způsobem můžete přizpůsobit ohřev svým potřebám a zajišťovat optimální teplotu v daných časech.

Regulátor Rio také nabízí detekci otevřeného okna, což je užitečná funkce pro úsporu energie. Pokud je detekováno otevřené okno nebo dveře, regulátor automaticky snižuje ohřev, aby se minimalizovalo plýtvání energií.

Variantu s WIFI oceníte zejména pro její možnost ovládání regulátoru přes mobilní aplikaci. Stačí si stáhnout aplikaci na své zařízení a získáte plnou kontrolu nad topným systémem odkudkoli a kdykoli. To vám umožní přizpůsobit ohřev podle aktuálních potřeb a případně využívat vzdálené ovládání.

Nová topná tyč se systémem Nexus a regulátorem Rio je dokonalým spojením pokročilých funkcí a uživatelského komfortu. S tímto topným řešením budete mít plnou kontrolu nad ohřev

Provozní napětí230 V/50 Hz
Třída ochranyI
KrytíIPX4
Pracovní teplota0-40°C
Pracovní vlhkost0-85% (bez kondenzace)
Rozsah teplot+7°C to +25°C
Připojovací systémNexus
Instalacepravá sběrnice (vlevo pouze na základě specifikace v objednávce)
Typ displejeLCD displej s podsvícením
Připojenírovná šňůra 120 cm ukončená vidlicí
Barva displejebílá/černá
Barva regulátorubílá/chrom
Ochranná zóna2 a 3
Elektrický příkon200 W–1200 W
Rozměry61,5 × 70 × 50 mm

Výkon topné tyče musí být vždy nižší než je deklarovaný výkon radiátoru. Vhodný výkon doporučíme dle vybraného typu topného tělesa.  

 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.