• Designové radiátory
  • Kontaktujte nás
    + 420 775 872 753
    Po - Pá: 9:00 - 17:00
  • Můj profil
  • 3 ks
    za 45 947 Kč
Designové radiátory - teplo a krása vašeho domova
O NÁS ?

Sanitrade s.r.o. provozující eshop designove-radiatory.cz je dynamicky se rozvíjející obchodní společnost a jedním z předních prodejců koupelnových radiátorů, designových otopných těles, konvektorů, podlahových konvektorů a deskových radiátorů. Firma se opírá o dlouhodobé zkušenosti svých obchodních partneru a o pečlivé sledování a vyhodnocování vývoje na trhu s topnými tělesy. Spolupracujeme s těmi největšími výrobci designových radiátorů a dohlížíme tak na kvalitu a prestiž prodávaných topných těles.

Základem úspěšného rozvoje firmy je úzká spolupráce s našimi partnery. Nejen díky kvalitě výrobků, ale také pomocí propracovanému logistickému systému zajišťujeme pro naše zákazníky 100% servis v optimálním časovém horizontu.

PROČ PRÁVĚ NÁS ?

Díky důvěře, se kterou se na nás naši zákazníci obracejí, můžeme tvrdit, že jsme jedním z předních českých dodavatelů koupelnových radiátorů, sálavých konvektorů, lamelových radiátorů, konvektorů s lamelovým výměníkem, podlahových konvektorů, článkových radiátorů, designových skleněných radiátorů a radiátorů z žebrových trubek.

VÝHODY NAŠÍ SPOLEČNOSTI
Díky velkým odběrům můžeme našim zákazníkům nabídnout nejlepší ceny v ČR/SK
Máme obrovskou zkušenost s výrobky, které prodáváme
Při platbě předem doprava zdarma po celé ČR
Vybrané designové radiátory skladem
Široký výběr sortimentu
Krátké dodací lhůty díky propracovanému logistickému systému
Radiátory od předních výrobců s více než 40 lety zkušenosti v Evropě zajišťují kvalitní výrobky
Individuální a osobní přístup, maximální technická podpora
Rychlá odezva při výběru vhodného radiátoru
Radiátory a konvektory na míru s nejširší nabídkou designu
Vypracujeme cenovou nabídku na míru, téměř obratem 

                                                                                                                       

Nabízíme designové radiátory vybraných a předních světových výrobců jako je:

 

 Značka ISAN reprezentuje tradičního dodavatele s více než 50 lety zkušeností, který svým klientům dodává bohatý sortiment koupelnových radiátorů, sálavých konvektorů, konvektorů s lamelovým výměníkem a lamelových radiátorů, podlahových konvektorů, článkových radiátorů a radiátorů z žebrových trubek. Špičkové, moderní technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.
 Od roku 1999 firma P.M.H. vyrábí koupelnové radiátory, které jsou v současnosti kromě České republiky exportovány do ostatních zemí EU a Kanady. Společnost klade důraz na kvalitu výroby a export svých radiátorů.
TERMA Terma je polský výrobce koupelnových a designových radiátorů, elektrických topných prvků, technologických nástrojů a rehabilitačních zařízení. Společnost má více než 25leté zkušenosti s prodejem nejen v Polsku, ale také ve více než 40 zemích na 4 kontinentech. Terma nabízí širokou škálu funkčních a inovativních designových radiátorů a sušáků. Vyrábí také topné prvky, které zaručují vysoký tepelný komfort po celý rok.
KERMI Pohodlí a svěžest. Společnost KERMI dodává obojí s mimořádnou kompetentností. Díky know-how a více než 40 rokům zkušeností. Maximální kvalita má ve společnosti absolutní prioritu. Vysoké nároky na kvalitu se zřetelně projevují i v designu. Design, který drží krok s dobou.
JAGA Od svého založení v roce 1962 prožívá firma Jaga neustálý růst. Firma Jaga nenechává nic mimo svou pozornost, aby zlepšila kvalitu a ještě lépe vyhověla požadavkům trhu. Za tímto účelem disponuje podnik vlastním výzkumným a vývojovým oddělením. Vedle úsilí o vzhled výrobků hraje snaha o kvalitu ústřední roli v podnikové strategii firmy Jaga. Od prvního návrhu výrobku až k jeho dodávce se každý stejnou měrou snaží splnit očekávání zákazníka.
CORDIVARI Výrobou designových radiátorů, vhodných do koupelen i interiérů, se CORDIVARI DESIGN zabývá již 18 let. Nová koncepce exkluzivních otopných těles Cordivari objevuje nečekané možnosti a dává této součásti vybavení místnosti nový rozměr. Umělecká plastika radiátorů, která zahřeje, se může stát nejen součástí stylového řešení celého interiéru, ale jeho určujícím faktorem.
 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.