• Designové radiátory
 • Kontaktujte nás
  + 420 775 872 753
  Po - Pá: 9:00 - 17:00
 • Můj profil
 • 1 ks
  za 6 568 Kč
Designové radiátory - teplo a krása vašeho domova

ISAN Topná tyč s regulátorem Solo (samostatně neprodejné)

ISAN Topná tyč s regulátorem Solo (samostatně neprodejné)
 • ISAN Topná tyč s regulátorem Solo (samostatně neprodejné)
 • ISAN Topná tyč s regulátorem Solo (samostatně neprodejné)
Nová topná tyč Nexus s regulátorem Solo je inovativním topným systémem pro elektrické sušáky. Jednoduchý design, uživatelsky přívětivé rozhraní, nabízí mnoho funkcí, včetně časovače, boost módu a antifreeze.
Kód produktu
O30-1S000G01-01_CZ
EAN kód
8596438528602
Výrobce
Isan
Záruční doba
2 roky
Hmotnost
1 kg
do 1 - 2 týdnů

ISAN topná tyč s regulátorem Solo

Jednoduchý a moderní design s dotykovými tlačítky. Regulátor Solo s Nexus systémem přináší uživatelům mnoho funkcí, které usnadňují a zlepšují využívání topného systému. Jednou z klíčových funkcí je časovač, který umožňuje nastavit periodické spínání ohřevu tělesa každých 12 nebo 24 hodin. Tato funkce je zvláště užitečná pro udržování optimální teploty v sušáku a přispívá k účinnému sušení prádla. Díky časovači můžete nastavit přesné časy, kdy se topná tyč zapne a vypne, což vám umožní plánovat sušení prádla podle vašich potřeb.

Další zajímavou funkcí je boost mód, který poskytuje okamžité zvýšení ohřevu tělesa. Tento režim je užitečný, pokud potřebujete rychle zvýšit teplotu v sušáku a urychlit sušící proces. Stačí stisknout příslušné tlačítko na regulátoru Solo a topná tyč Nexus okamžitě poskytne větší množství tepla.

Antifreeze funkce je dalším důležitým prvkem tohoto topného systému. Udržuje teplotu v sušáku nad bodem mrazu, což je zvláště důležité v chladných prostředích. Díky této funkci můžete mít jistotu, že váš sušák bude chráněn před zamrzáním a vždy bude připraven k použití.

Provozní napětí230 V/50 Hz
Třída ochranyI
KrytíIPX4
Pracovní teplota0-40°C
Pracovní vlhkost0-85% (bez kondenzace)
Rozsah výkonu5 nastavitelných úrovní
Připojovací systémNexus
Instalacepravá sběrnice (vlevo pouze na základě specifikace v objednávce)
Typ displejedotykový displej
Připojenírovná šňůra 120 cm ukončená vidlicí
Barva displejebílá/černá
Barva regulátorubílá/chrom
Ochranná zóna2 a 3
Elektrický příkon200 W–1200 W
Rozměry61,5 × 70 × 50 mm

Výkon topné tyče musí být vždy nižší než je deklarovaný výkon radiátoru. Vhodný výkon doporučíme dle vybraného typu topného tělesa.

 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.