• Designové radiátory
  • Kontaktujte nás
    + 420 775 872 753
    Po - Pá: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • 2 ks
    za 6 227,- €
Designové radiátory - teplo a krása vašeho domova

Bez termostatu

Široký výběr doplňků a příslušenství, které zlepší výkon a funkčnost vašich radiátorů. Nabízíme komplexní termostatické ventilové sady, které umožňují jednoduchou regulaci teploty v místnosti a tím pomáhají ušetřit energii. Pokud hledáte topné tyče s regulátorem a možností dálkového ovládání přes Wi-Fi nebo IR připojení, také je u nás najdete.

Kromě toho nabízíme také regulační radiátorové hlavice, připojovací ventily, svěrné šroubení, háčky a věšáky na radiátory, manuální i dálkově ovládané termostaty, které zlepší výkon a funkčnost vašich radiátorů. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou k dispozici za atraktivní ceny. Vyberte si ten správný doplněk pro vaše radiátory a užijte si příjemné teplo a komfortní prostředí.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.