• Designové radiátory
 • Kontaktujte nás
  + 420 775 872 753
  Po - Pá: 9:00 - 17:00
 • Můj profil
 • 1 ks
  za 6 568 Kč
Designové radiátory - teplo a krása vašeho domova

P.M.H. Regulátor RE10A - termostat

P.M.H. Regulátor RE10A - termostat
 • P.M.H. Regulátor RE10A - termostat
 • P.M.H. Regulátor RE10A - termostat
Elektronický regulátor teploty RE10A s programem sušení a integrovanou síťovou vidlicí slouží při zapojení do napájecího přívodu elektrického zdroje tepla k jeho spínání a regulaci v závislosti na prostorové teplotě v místnosti.
Kód produktu
RE10A-W
Výrobce
P.M.H.
Záruční doba
2 roky
Hmotnost
200 g
1 683 Kč bez DPH
2 036 KčCena s DPH
do 1 - 2 týdnů

Elektronický regulátor teploty RE10A

Je určen k připojení a regulaci elektrických koupelnových radiátorů a podobných zařízení. Regulátor je řízen mikroprocesorem, který zaručuje inteligentní provoz koupelnového radiátoru. Je vybaven síťovým spínačem, programem sušení, regulátorem prostorové teploty a dále ochranou spínacího relé, která zamezí spínání častěji než jednou za 5 sekund. V případě výpadku napětí sítě jsou po opětovném zapnutí automaticky obnoveny všechny funkce, které byly v provozu v okamžiku výpadku včetně dokončení sušícího cyklu. Elektronický regulátor přispívá k požární bezpečnosti. V případě závady na přívodu elektroinstalace, která se projeví poklesem napětí na spotřebiči, dojde k automatickému odpojení topidla od zdroje a regulátor indikuje poruchu.

Provedení: bílá, metalická stříbrná    

 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.