• Designové radiátory
 • Kontaktujte nás
  + 420 775 872 753
  Po - Pá: 9:00 - 17:00
 • Můj profil
 • 1 ks
  za 21 055 Kč
Designové radiátory - teplo a krása vašeho domova

TERMA TT-IR regulátor s týdenním programem

TERMA TT-IR regulátor s týdenním programem
 • TERMA TT-IR regulátor s týdenním programem
 • TERMA TT-IR regulátor s týdenním programem
Přenosný a nástěnný regulátor TERMA TT-IR umožňuje nastavení týdenního harmonogramu vytápění. Je určený pro topné tyče s vestavěným infračerveným přijímačem IR, např  TERMA One, KTX 4, Moa IR.
Kód produktu
TGRTBI001
Výrobce
Terma
Záruční doba
2 roky
Hmotnost
100 g
2 668 Kč bez DPH
3 228 KčCena s DPH
do 1 - 2 týdnů

TERMA TT-IR regulátor k topným tyčím  

FUNKCE - regulátor umožňuje naprogramování týdenního cyklu a nastavení teploty místnosti v rozmezí od 10 ° C do 30 ° C s krokem 0,5 ° C. Zařízení zobrazuje aktuální a nastavenou teplotu, stejně jako aktuální čas. Regulátor umožňuje nastavit dvě teploty: ekonomické a pohodlné, ovládají se ve dvou režimech: ruční a automatické. U přístroje je možné kalibrovat elektronické teplotní čidlo, pokud zobrazuje jinou teplotu, než je aktuální. Regulátor lze namontovat na stěnu, nebo používat jako přenosné zařízení.

FUNKCE SUŠENÍ - funkce týdenního časovače umožňuje naprogramovat zařízení během určitého týdne v určitých režimech. K dispozici je také funkce sušení, která zařízení umožňuje pracovat od 15 minut až po 4 hodiny.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ - regulátor pracuje bezdrátově se všemi typy topných tyčí Terma vybavených IR přijímačem (ONE, KTX 4, MOA IR). Může spolupracovat s několika přístroji v jedné místnosti.

SYSTÉMY INTELIGENTNÍCH BUDOV - přístroj je napájen dvěma tužkovými bateriemi typu LR03 (AAA) s dlouhou životností. Regulátor nemusí být připojen k externímu zdroji napájení.

BEZPEČNOST - Regulátor je vybaven protinámrazovou ochranou (ANTIFREEZE). Tento režim chrání radiátor proti poškození, které je způsobeno zamrznutím vody.

DESIGN - Elegantní bílé tělo dává modelu TT-IR moderní vzhled a poskytuje dokonalé zázemí pro jantarový displej.

BARVA - dostupné pouze v bílé variantě

 
Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.