• Designové radiátory
 • Kontaktujte nás
  + 420 775 872 753
  Po - Pá: 9:00 - 17:00
 • Můj profil
 • 3 ks
  za 164 782 Kč
Designové radiátory - teplo a krása vašeho domova

Úhlové ventily

Široký výběr doplňků a příslušenství, které zlepší výkon a funkčnost vašich radiátorů. Nabízíme komplexní termostatické ventilové sady, které umožňují jednoduchou regulaci teploty v místnosti a tím pomáhají ušetřit energii. Pokud hledáte topné tyče s regulátorem a možností dálkového ovládání přes Wi-Fi nebo IR připojení, také je u nás najdete.

Kromě toho nabízíme také regulační radiátorové hlavice, připojovací ventily, svěrné šroubení, háčky a věšáky na radiátory, manuální i dálkově ovládané termostaty, které zlepší výkon a funkčnost vašich radiátorů. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou k dispozici za atraktivní ceny. Vyberte si ten správný doplněk pro vaše radiátory a užijte si příjemné teplo a komfortní prostředí.

   
  Soubory cookies používáme pro správné fungování naší webové stránky a jejích funkcí. Pomocí souborů cookies si také například pamatujeme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pro vás relevanci zobrazovaných reklam, počítáme návštěvu stránek a pamatujeme si vaše nastavení provedená na stránce.